Opinie

Opinie dotychczasowych klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Ciebie również zapraszamy do wystawienia nam cenzurki…

 

Zostaw odpowiedź

 

 
 1. Marek

  21 sierpnia 2011 o godz. 16:21

  30-sta rocznica ślubu moja i mojej żony zbliżała się wielkimi krokami. Chcąc ją zaskoczyć czymś nowym postanowiłem skorzystać z usług tej firmy. Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony, no bo co niby mogą takiego wymyślić? A jednak! Namówiłem żonę na dzień wolny po czym o określonej godzinie miała czekać przed domem – podjechał po nią samochód, pojechała po wieczorową kreację do atelier i do fryzjera, tam się nią zajęli i rozpieszczali. Po czym pojechała do kameralnego hotelu gdzie czekała na nią droga obsypana płatkami róż i palące się świece. Tam obsługiwani przez szefa kuchni zjedliśmy wyśmienitą kolację okraszoną romantyczną scenerią i przemyślanym wystrojem. Polecam naprawdę warto żona zakochana jest we mnie znów jak nastolatka. Dziękuję i jeszcze się zgłoszę!

   
 2. Wacław

  21 sierpnia 2011 o godz. 18:48

  Pani Agnieszka kupiła nawet prezent mojej żonie, załatwiła za mnie wszystko! Rewelacja a żona szczęśliwa. Fantastyczna sprawa!

   
 3. Jacek

  30 grudnia 2011 o godz. 02:20

  Świetna robota! Moja żona miała urodziny i tradycyjnie jak co roku był problem co dać w prezencie. Pani Agnieszka przyszła mi z pomocą. Zorganizowaliśmy w tajemnicy romantyczną kolację w domu – dekoracje stołu, kwiaty, kucharz i kelner do obsługi – nawet wręczono nam menu wieczoru! Zaskoczenie żony i zadowolenie – bezcenne. Za rok pomyślimy nad kolejną niespodzianką. Dziękuję i pozdrawiam.