Moda na singlowanie

Moda na singlowanie

Postprzez Agnieszka » 09 lip 2010, 15:56

Single to nowa, duża już grupa społeczna, skupiająca osoby wybierające życie solo. Są to głównie ludzie młodzi, aktywni, rozwijający się zawodowo, uzyskujący stosunkowo wysokie dochody ale czy to im wystarcza?
Pozdrawiam,
Agnieszka
Agnieszka
Administrator

Reklama

Re: Moda na singlowanie

Postprzez chiflada » 10 lip 2010, 16:38

Ludzie zazwyczaj stają się singlami po nieudanym związku czy doświadczając problemów w sferze damsko-męskiej. Myślę, że tak naprawdę oszukują sami siebie. Wmawiają sobie i innym że są szczęśliwi właśnie będąc samemu. Ale tak naprawdę czują się samotni , każdy z nas chce kochac i byc kochanym. It's as simple as that :)
chiflada

Postprzez Kitka » 16 lip 2010, 08:52

To po co ta cała otoczka - singlowanie sposób na życie itd., poczciwa stara panna i stary kawaler już nie są cool?
Kitka

Postprzez Ala » 20 lip 2010, 22:22

Pewnie, że nie teraz trendy jest singlowanie :)
Ala

Postprzez rudyRak » 17 lis 2010, 14:14

Obecnie bycie singlem to świadomy wybór, nie uzależniony od nieudanych związków i zawodów miłosnych. Zmieniają się autorytetu w życiu, kiedyś to była rodzina, dzieci, teraz to jest wykształcenie, rozwój osobisty, kariera.
Wiem z własnego doświadczenia, że niektórym ludziom jest źle w związku ;) mimo wszelkich starań nie nadają się do tego ;) przerósł mnie fakt, że nie mogłam brać udziału w spontanicznym wyjeździe z dziewczynami na weekend do stolicy, bo akurat byłam umówiona :/
Każdy wybiera w życiu to co dla niego najlepsze :) to co według niego da mu szczęście :) dla niektórych to będzie związek dla innych bycie singlem:)
rudyRak

Postprzez Ziomka » 06 sie 2012, 17:25

Tak często bycie singlem wynika z wybory, bo taki tryb życia ma wiele zalet. Ale jednocześnie i wiele wad, stąd wielu singli jest nieszczęśliwych:
http://zdrowie.onet.pl/psychologia/byci ... tykul.html
Ziomka

Powrót do Singiel - moda czy sposób na życie