Mężczyźni wolą kobiety, które piją piwo

Odwieczna wojna o kolor :-)

Mężczyźni wolą kobiety, które piją piwo

Postprzez Agnieszka » 09 lip 2010, 15:45

Mężczyźni wolą kobiety, które na pierwszej randce zamawiają piwo od tych, które wybierają wino lub inne „kobiece” alkohole. Co wy na to?
Pozdrawiam,
Agnieszka
Agnieszka
Administrator

Reklama

Re: Mężczyźni wolą kobiety, które piją piwo

Postprzez Alka » 20 lip 2010, 22:38

Jasne, że tak a co pijają ich kumple - wino - raczej nie sączą piwo. Więc wolą też damy z piwem w ręku a nie dziunie dzierżącą najmodniejszy drink w ręku :mrgreen:
Alka

Postprzez rudyRak » 17 lis 2010, 14:18

Kobieta musi być kobietą, a nie kumplem. Dlatego uważam, że zamówienie piwa na pierwszej randce jest samobójem :) Piwo kojarzy im się z kumplami, więc dziewczynę pijącą piwo też będą tak traktować.
rudyRak

Postprzez marinera » 24 lut 2012, 16:49

Niekoniecznie. Niektórzy faceci szukają kobiet, które będą nie tylko ładnym dodatkiem do koszuli, ale też właśnie kumplem, kimś, z kim można fajnie siędzić czas. Ja zamówiłam na pierwszej randce nawet 3 piwa. Jestem szczęśliwą mężatką. :)
Ostatnio edytowano 31 paź 2012, 17:50 przez marinera, łącznie edytowano 1 raz
marinera

Postprzez Karola_Gl » 20 mar 2012, 12:40

Jak najbardziej zgadzam się z poprzedniczką, facet potrzebuje kobiety z którą będzie mógł pogadać o wszystkim, wyjść na piwo - po prostu konie kraść. Gdy będzie miał kobietę i do tańca i do różańca - będzie najszczęśliwszy i niczego mu nie zabraknie.
Eleganckie i stylowe krzesła – w każdym domu.
Karola_Gl

Powrót do Brunetki a blondynki