prezent - niespodzianka

Podpowiedzi i pomysły na to co kupić by sobie i jemu sprawić przyjemność :-)

prezent - niespodzianka

Postprzez kloss » 15 mar 2012, 19:03

Ja wpadłem ostatnio na pomysł, by mojej pani zrobić niespodziankę. Zabrałem ją do astrologa, który stawia profesjonalne horoskopy. Była zachwycona, bo od dawna interesują ją te sprawy. To był genialny pomysł:)
kloss

Reklama

Re: prezent - niespodzianka

Postprzez nikola » 15 cze 2012, 20:45

A ja chciałabym kupić mojemu facetowi koszulkę polo lub bardziej elegancką koszulę, tylko sama nie wiem, czy sam nie powinien sobie jednak kupować ciuchów. No bo co jeśli mu się nie spodoba, ale żeby nie zrobić mi przykrości będzie się zmuszał żeby je nosić? Wyszukałam już sobie fajne męskie koszule, ale może jednak obstawić coś innego, jak Wam się wydaje?
nikola

Postprzez Karola_Gl » 30 lip 2012, 14:52

Na prezent dla faceta znakomitym pomysłem są koszulki z nadrukiem. Można samemu coś zaprojektować, może romantycznego, może zabawnego? Widziałam też koszulki dla par - idąc koło siebie tworzą spójną całość :)
Eleganckie i stylowe krzesła – w każdym domu.
Karola_Gl

Postprzez qaz11 » 26 lis 2012, 21:12

Na pewno super prezentem niespodzianką są kwiaty, które doręczy kurier kwiatowy. Mieszkam w Łodzi i ofertę doręczenia kwiatów ma ta Kwiaciarnia Łódź. Na prawdę mają świeże kwiaty i kurier jest punktualnie.
qaz11

Postprzez qaz11 » 26 lis 2012, 21:14

...no chyba, że ktoś nie ma bliskiej osoby w Łodzi, to polecam wysyłkę poza Łódź Kwiaciarnia internetowa, która oferuje doręczenie kwiatów na terenie całej Polski. :D
qaz11

Postprzez raulq7 » 02 gru 2012, 21:24

Jak myslicie, czy szufla do śniegu będzie dobrym zimowym prezentem na parapetówkę ?
raulq7

Postprzez nikola » 10 lip 2015, 18:27

Uwaga na złodziei z Top Secret z Łodzi
Firma Top Secret z Łodzi mieszcząca się przy ulicy Żniwnej rozsyła za pośrednictwem sklepu internetowego wadliwą, lub niewymiarową odzież !!!
Towar chciałam odebrać z magazynu w Łodzi ale mówili że go chwilowo nie ma i po co mam się fatygować. W tym samy dniu kiedy dostałam (za pobraniem) do domu coś co się nie zgadzało z zamówieniem, pojechałam na ulicę Żniwną i im to oddałam, niestety nie chcieli mi oddać zapłaconych pieniędzy. Sprawa trwa już niemal miesiąc i dziś dowiedziałam się że Top Sekret naliczył sobie 25 % prowizję.
Nie wiem czy oddadzą kiedykolwiek pieniądze ale przecież to jest zwykła kradzież!
Skoro wysyłają nie to co zamawiam to dlaczego obciążają mnie prowizją?
Po prostu to są zwykli złodzieje żyjący z prowizji wysyłania nie tego co się zamawia.
Informację tę podaję ponieważ kiedyś pisałam pozytywnie o tej firmie na tym forum, a teraz wstydzę się tego.
Dlatego Was przepraszam i ostrzegam.
nikola

Powrót do Prezenty