różne sprawy

różne sprawy

Postprzez zuzanna » 21 cze 2012, 15:17

Witam
Na forum jestem nowa ( od chwili obecnej) i mam trochę pytań. Jednym mogą one wydać się naiwne i głupie innym nie. Z góry proszę o wyrozumiałość, cierpliwość i podejście spokojne do kwestii przedstawionych przeze mnie. Mam małe doświadczenie z facetami ze względów o których długo się tu nie chcę rozpisywać ( m.in. chodziłam do szkoły prowadzonej przez zakonnice) ale ad rem:
1) czy pierwszy telefon ( mail ) z mojej strony do niego będzie ( może być ) poczytany za narzucanie się , szukanie kontaktu itp.
2) czy lepiej czekać na kontakt od niego a jeżeli nie ma to czy zaczynać pierwsza ?
3) czy jeżeli nasz ostatni mail pozostał bez odpowiedzi to pisac dalej czy dać sobie spokój
4) czy któraś z was praktykowała np. zaczajanie się przed jego domem/ mieszkaniem/ blokiem i potem niby udawanie że to,, przypadkowe spotkanie ''
5) odkopywanie kontaktu ze starym kumplem / znajomym jak to moze być odebrane i jak najczęsciej bywa itp ?
sorry za naiwność tych pytań ale to dla mnie ważne , prosze o poważne potraktowanie sprawy
pozdrawiam Zuzanna
zuzanna

Reklama

Powrót do Słowo do Was drodzy forumowicze...